Neváhejte mne kontaktovat +420 737 143 021
Sledujte mě na sociálních sítích

Můj Blog

Novinky z mého života

Veletrh Pro dítě a nošení

Milí příznivci,
včera jsem byla v Brně na veletrhu Pro dítě.
Škola nošení Die Trageschule® je nezávislá na výrobcích šátků a nosítek, přirozeně však s výrobci a prodejci potřeb na nošení spolupracuje! A proto jsem s radostí přijala pozvání na Pro dítě od firmy Crystalbaby. U jejich stánku jsem s rodiči vázala do šátku i do nosítek Ergobaby a Tula.
S Dagmar Jánišovou jsme rekapitulovaly křest knihy Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie., protože Dagmar jako majitelka Crystalbaby výrazně finančně podpořila české vydání knihy Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie.
 

U stánku firmy Babooca jsem se setkala s přátelskými majiteli Petrem, Pavlou a Alžbětou. A radostí přidávám tuto firmu z Uherského Hradiště a mj. prodejce šátků a nosítek Fidella jako další prodejní místo knihy Miminka v rovnováze.

Navštívila jsem také stánek Mamaja, prodejce nosítek Manduca. I tato firma je dalším prodejním místem knihy Miminka v rovnováze které také přidávám jako další prodejní místo.

Veletrhy mám ráda, protože jsou místem osobních setkání,  která jsou mnohem výmluvnější a cennější než jakékoli texty online texty. V tomto směru byl včerejší Pro dítě velmi obohacující 🙂
 
Příští sobotu, 14.3.2020 se můžeme vidět na Kouzlu nošení!
A v květnu na Nosicím miniveletrhu
 
Těším se na Vás i na kurzech pro rodiče a pro základním a pokročilém kurzu pro lektorky nošení 🙂

Mrkněte na mé další články …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *