Neváhejte mne kontaktovat +420 737 143 021
Sledujte mě na sociálních sítích

Můj Blog

Novinky z mého života

Jaký byl křest knihy Miminka v rovnováze?

Báječný 🙂 

Fyzioterapeutka Mgr. Dagmar Lisá, majitelka Be Balanced, měla přednášku o nošení a jeho důležitosti pro vývoj dítěte. Což velmi ocenily i přítomné autorky Birgit Kienzle–Müller a Ulrike Höwer 🙂 Obě byly velmi příjemné, a trpělivě a obsáhle pak zodpovídaly dvě nejčastější otázky: “Jak dlouho nosit?” a kontroverzní “Jak nošení čelem vpřed?”
Již několik let obdivuji klid a trpělivost, s jakou k nošení přistupují.
Z češtiny do němčiny a zpět tlumočila překladatelka knihy Kristýna Talafantová.

Ukázku z knihy Miminka v rovnováze – nošení podle poznatků fyzioterapie přečetla skvělá Katarína Zatovičová, týkal se toho, že potřeby miminek jsou na celém světě stejné, ale neexistuje celosvětová shoda, jak o miminko pečovat, jak ho krmit, kde má spát a jak ho vychovávat (kap.6.5.1. Nošení na celém světě)
Jsem ráda, že přišla také fyzioterapeutka Mgr. Marja Volemanová, která knihu ještě v originále velmi pečlivě přečetla a napsala pak druhou předmluvu. Velmi si vážím její přízně!
Za financováním knihy z největší části stojí majitelka firmy  CrystalBaby, Dagmar Jánišová, jejím heslem je, že nošení otevírá srdce! Ona sama je svou srdečností a ušlechtilostí výjimečná a jsem šťastná za to, že nás osud spojil dohromady!
Křest uváděla Lucie Vonchitzki – velmi citlivě a profesionálně!
V publiku seděla Nikola Jarmarová, zástupkyně Pro maminky, která jsem mediálním partnerem knihy, pak Míša Nováková, která organizuje Kouzlo nošení, Jitka Hudecová, majitelka MoniLu, které mi byly oporou při vzniku knihy!
Vlastně všichni přítomní přispěli k tomu, že kniha vyšla, menším či větším příspěvkem na HitHitu, nebo i jen myšlenkou či přáním, abychom zde měli odbornou knihu o nošení 🙂
 
Sešlo se nás akorát  🙂 I když na poslední chvíli se mnozí omluvili :-), takže zbylo dost přípitků. Na druhou stranu byl nedostatek nealko – tak za to se všem omlouvám!
 
Křest neproběhl poléváním knihy, ale tak, že jsme jako sudičky popřály každá za sebe, co má dobrého přinést čtenářům. 
 
Slavnostní přípitek doprovázela píseň Il mondo od skupiny Il Volo, která mě doma v přípravách na křest provázela 🙂
 
Těším se na videozáznam, který snad brzy bude hotový a budu ho moci s Vámi sdílet! Další fotky najdete ve FOTOGALERII.

Mrkněte na mé další články …

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *