Plakáty ke stažení zdarma

Společný pohyb a blízkost

Tento plakát můžete použít pro vysvětlení častých otázek kolem nošení: Jaká je pozice miminka v šátku? Nosítko nebo šátek? Jaká je historie nošení? Jak dlouho nosit? atd. 🙂 Plakát je určený do ordinací specialistů i rodičům 🙂 Můžete ho volně stahovat, tisknout, sdílet a rozdávat v těchto formátech:
Format A4
Format A3
Format A2
Format A1
Format A0

Co svět sVětem stojí...

Zde si můžete stáhnout tento plakát: Soubor obsahuje dvě přílohy - jednak soubor pdf, kde je plakát připraven k tisku na formát A2, a jednak textový soubor s licencí. Smyslem plakátu je rozšířit laskavou formou povědomí o přirozenosti nošení a přínosech blízkého kontaktu s dítětem obecně, proto je k dispozici zdarma. Licence používání a šíření díla je v souladu s posláním celého projektu zvolena podle standardu Creative Commons, "Uveďte autora - Nezasahujte do díla - Neužívejte komerčně",  viz https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/4.0/ (odpovídající překlad do češtiny zde: https://creativecommons.org/licenses/by-nc-nd/3.0/cz/).

KLOKÁNKOVÁNÍ

NOŠENÍ V NEMOCNICI

Klepněte na tlačítko Upravit a změňte tento text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. UT elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinaru dapibus leo.